Nakon jučerašnjeg sukoba s direktorom Olimpijskog centra Jahorina Nedeljkom Elekom, pjevač Aca Lukas danas se oglasio i uputio otvorenu poruku predsjedniku SNSD-a Miloradu Dodiku, uz niz oštrih i sarkastičnih komentara na račun njihovog zajedničkog nastupa.
Lukas tvrdi da je Dodik “pustio Eleka na njega”, te da je reakcija direktora OC Jahorina bila uvredljiva i neprimjerena.
„Mile, pustio si onog Leleka na mene i dopustio mu da me vrijeđa. Ako želiš nekog poniziti, učini to na kulturan način, a ne da vrijeđaš“, poručio je Lukas.
Podsjetio je i na njihov zajednički nastup nakon Dodikove izborne pobjede, uz otvoreno ismijavanje Dodikovog pjevanja.
„Kad smo pjevali zajedno, kako ti je bilo pjevati sa narkomanom, drogiranim? Meni baš i nije bilo dobro. Nakon tog dueta sam se četiri dana oporavljao u tišini, morao sam u zatvorenoj sobi ‘izliječiti uši’“, izjavio je Lukas, dodajući da se na snimku “čuje Dodikov izvorni glas”.
Lukas se osvrnuo i na raniju izjavu Nedeljka Eleka, tvrdeći da se direktor OC Jahorina „non-stop poziva na gepeke“.
„Što se tiče onih gepeka koji se njemu priviđaju, vjerovatno je to iz perioda kada mu nije po volji, pa je u tvom gepeku da ti bude pri ruci. Ja u gepek stavljam kofer, a ti Nedeljka“, naveo je Lukas.
Ovakva reakcija dolazi nakon njihove javne polemike koja je počela dan ranije, a koja nastavlja privlačiti veliku pažnju na društvenim mrežama i u regionalnim medijima.
data-nosnippet>
