Manijaci noć pred derbi upali pred stadion FK Sarajeva, zapalili baklje i navijali

Redakcija
Autor
1 min čitanja
Foto: Screenshot

Navijači Željezničara organizovano okružili Koševo, snimili sve dronom i poslali jasnu poruku rivalima uoči gradskog derbija

Najvatreniji navijači FK Željezničara, Manijaci, iznenadili su sarajevsku javnost večeras kada su se organizovano pojavili pred gradskim stadionom Asim Ferhatović Hase.

Drоn, baklje i provokacija uoči derbija

Veći broj Manijaka okružilo je čitav stadion i zapalilo baklje, a snimak je ubrzo objavljen na društvenim mrežama. Sve se dogodilo noć pred gradski derbi, što akciji daje dodatnu težinu i simboliku.

Pjesma i baklje ispred stadiona rivala

Ispred stadiona Manijaci su otpjevali i svoju pjesmu u kojoj poručuju da je Koševo “njihov drugi dom” te apeluju na izgradnju novog gradskog stadiona.

Pjesma Irine kao pozadina

Uz objavljeni snimak Manijaci su postavili i stihove poznate pjesme Irine “Izvini što sam ušla bez kucanja”, što mnogi tumače kao direktnu porovokaciju upućenu navijačima FK Sarajeva uoči sutrašnjeg derbija.

Podeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *