Stravična nesreća u Srbiji: Poginula dva 19-godišnjaka, vatrogasci sjekli automobil da izvuku tijela

Redakcija
Autor
1 min čitanja
Foto: Screenshot

Dva mladića poginula su sinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 23 sata u Bogatiću u Srbiji.

Kako prenose srbijanski mediji, život su izgubili E. L. iz Klenja i P. D. iz Petlovače, obojica stari 19 godina.

Automobil potpuno smrskan

U nesreći su još dvije osobe zadobile teške tjelesne povrede i hospitalizovane su u bolnici u Šabac.

Prema riječima očevidaca, prizori nakon sudara bili su stravični.

“Čuo se strahovit udarac. Jedan automobil završio je u kanalu, dok je drugi bio potpuno smrskan. Vatrogasci su morali rezati vozilo kako bi izvukli tijela mladića”, ispričao je jedan od mještana.

Dijelovi vozila bili rasuti po putu

Od siline udara dijelovi automobila bili su razbacani po cesti, dok je uviđaj trajao satima.

Komšije poginulih mladića kroz suze govore da su bili školski drugovi i da su vjerovatno krenuli u provod kada se dogodila tragedija.

“U trenutku su ugašena dva mlada života”, rekli su mještani.

Uzrok nesreće još nije poznat

Tačan uzrok nesreće za sada nije poznat, a okolnosti pod kojima je došlo do sudara utvrđuju nadležni organi.

OZNAČENO:
Podeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *