Teška nesreća na autoputu kod Sarajeva: Sudarila se dva vozila kod Bačića, ima povrijeđenih

Redakcija
Autor
1 min čitanja
Foto: Klix.ba

Jedan automobil završio na ogradi, policija na terenu, saobraćaj nije obustavljen


Nesreća u podne

Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas u 12:20 sati na autoputu kod Sarajeva, na dionici od Stupske petlje ka Reljevu, u blizini naselja Bačići. Potvrđeno je iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

U nesreći su učestvovala dva automobila, a na fotografijama s lica mjesta vidi se da je jedno od vozila zadnjim desnim dijelom završilo na ogradi autoputa.


Ima povrijeđenih

Policija je potvrdila da u nesreći ima povrijeđenih osoba, ali trenutno nije poznato tačan broj niti stepen povreda. Policijski uviđaj je u toku, a saobraćanje u ovom dijelu autoputa nije obustavljeno.

Pratite naš portal, ažuriramo informacije čim stignu novi podaci.

Podeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *