Jedan automobil završio na ogradi, policija na terenu, saobraćaj nije obustavljen
Nesreća u podne
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas u 12:20 sati na autoputu kod Sarajeva, na dionici od Stupske petlje ka Reljevu, u blizini naselja Bačići. Potvrđeno je iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
U nesreći su učestvovala dva automobila, a na fotografijama s lica mjesta vidi se da je jedno od vozila zadnjim desnim dijelom završilo na ogradi autoputa.
Ima povrijeđenih
Policija je potvrdila da u nesreći ima povrijeđenih osoba, ali trenutno nije poznato tačan broj niti stepen povreda. Policijski uviđaj je u toku, a saobraćanje u ovom dijelu autoputa nije obustavljeno.
Pratite naš portal, ažuriramo informacije čim stignu novi podaci.
data-nosnippet>
