10 C
Sarajevo
04/19/2024
Jutarnji
NaslovnicaSport(VIDEO) Fantastični Haris Tabaković sa “doppelpackom” spasio Herthu sigurnog poraza

Haris Tabaković sa svojom Herthom večeras je izvukao remi protiv Nirnberga, a Haris Tabaković spasio je svoj tim sigurnog poraza postigavši dva gola u tri minute.

Hertha je od 47. minute gubila rezultatom 1:3. Uzun i Schleimer bili su strijelci za goste, a za Herthu je pogodio Winkler u 44. minuti utakmice. Uzunov drugi gol došao je početkom drugog poluvremena, ali je nakon toga na scenu stupio Haris Tabaković.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine svoj je tim vratio bukvalno iz mrtvih i za tri minute uspio poravnati rezultat. Najprije je pogodio glavom u 54. minuti, a zatim iz jedanaesterca tri minuta kasnije.,

Kako je sve izgledalo pogledajte u videu.

Prvi gol pogledajte OVDJE, a drugi na ovom LINKU.