Zastupnica NSRS slavila titulu Borca, pa šokirala javnost: “Bosna nije naša država”

Redakcija
Autor
1 min čitanja
Foto: Društvene mreže

Anja Ljubojević proslavila šampionsku titulu banjalučkog kluba, ali njena poruka na društvenim mrežama izazvala burne reakcije


Proslava koja je postala skandal

Zastupnica u Narodnoj skupštini Republike Srpske Anja Ljubojević proslavila je osvajanje šampionske titule FK Borac iz Banje Luke. Na svom Facebook profilu objavila je fotografiju s Gradskog stadiona uz poruku da je “ovo morala biti njihova godina”.

Međutim, nastavak objave privukao je daleko više pažnje od same proslave.

“Titula je sa nama, ali znate ono da Bosna nije naša država”, napisala je Ljubojević, čime je u trenutku pretvorila sportsku radost u politički skandal.


Sanja Aston Villu na Gradskom stadionu

U nastavku objave zastupnica je otkrila i svoju viziju za budućnost Borca, navodeći da “malo sanja” o tome da će banjalučki klub na jesen igrati protiv engleske Aston Ville na Gradskom stadionu, aludirajući na evropske ambicije kluba.

Podeli ovaj članak
Nema komentara

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *